Nawigacja
Aktualności
  Strona Główna
  Aktualności
  Linki
  Kontakt
  Galeria

Stowarzyszenie
  Dokumenty
  Historia Stowarzyszenia
  Władze Stowarzyszenia

Projekty
  TURNUS UŚMIECHU W WIŚLE
  Uroki natury

Działania

Wydawnictwa

Szkoła
  Szkoła Podstawowa w Łańcuchowie

31 LIPCA

Kolejny dzień pełen wrażeń. Po smacznym śniadaniu wyruszyliśmy w plener, „porelaksować” się nad Wisłą. Dzień jeszcze bardziej gorący niż poprzedni, więc pobyt nad rzeczką (no.. ale to Wisła przecież!!) przyniósł wytęskniony odpoczynek i pozwolił choć na chwilę zapomnieć o upale. Czasami udało się nawet pograć w siatkówkę plażową albo poćwiczyć na siłowni… Po obiedzie czekała na nas wytężona praca. Zgodnie z założeniami programu zaczęliśmy projektować gry planszowe „Moja miejscowość”. Nawet nam to wychodziło! A wieczorem.. po smacznej kolacji (zapiekanka z ryżu z jabłkami) czekało nas podsumowanie dnia przy ognisku z kiełbaskami. W przygotowywanie ogniska dużo pracy włożyła najstarsza grupa, w przeważającej mierze składająca się z uczniów siódmej (PRZEPRASZAM!! PRZECIEŻ TO JUŻ ÓSMA !!!) klasy naszej szkoły.
Dodatkową atrakcją, nie przewidzianą w programie turnusu była mała uroczystość, która właśnie dziś miała miejsce. Tak się złożyło, ze pięcioro uczestników to solenizanci, obchodzący w czasie turnusu urodziny.
LWICAMI są więc Oliwka Irsak, Karolinka Karman, a LWAMI są Mateusz Szponar i Nikodem Tarkowski. Najstarszym lwem jest natomiast Wojciech Zgoliński.

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI; A PRZEDE WSZYSTKIM: WSPANIAŁYCH WRAŻEŃ Z POBYTU W WIŚLE!!!


Wszystko to uwieczniali na zdjęciach Eryk i Kacper, co możecie obejrzeć na załączonych obrazkach.
Foto by ERYK PASIECZNY
Foto by KACPER KARMAN
POZOSTAŁE FOTO
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?